Skład MKS-u : Cichy , Wesolowski , M.Miłek , Opalach , Jeger , Kwiecień , Wnuk ( 65' Kozian ) , Kwiatkowski (70' Nasiadka ) , Dębek , Pieńkos , Lisiewicz

Rezerwowi : Dudziec , Krawiec , Łastowski , K.Miłek , Kozian , Nasiadka ,

Skład Błękitnych : Malanowski , Łączyński , Stalmach ( 75' B.Nosowicz) , Naczas , Gregorczyk , S.Łukaszewski , Gołębiewski , M.Nosowicz , Foruś , M.Łukaszewski ( 70 Łuczak) , D.Kruczyk ( 80' M.Kruczyk)

Rezerwowi : Bukowiecki , Łuczak , M.Kruczyk , B.Nosowicz

MKS Szczytno przegrał w dzisiejszym meczu 2:0 . Dwie bramki dla gospodarzy srzelił Marcin Łukaszewski .

Pierwsza grozna sytuacja należała do MKS-u . Miała miejsce w 5 minucie ,  kiedy to Kamil Dębek wrzucił piłkę z rzutu wolnego na 40 metrze , a ta niedotknięta przez nikogo prawie wpadła do bramki strzeżonej przez Malanowskiego . Pózniej do głosu dochodzili już tylko Błękitni . Dwa razy w dogodnych sytuacjach spudłował Gołębiewski . Niestety w 28 minucie  Marcin Łukaszewski oszukał Wesołowskiego na 16 metrze i płaskim uderzeniem po długim rogu dał prowadzenie Błękitnym . MKS w pierwszej połowie stać było jeszcze na jeden dobry strzał Lisiewicza . Do końca 1 połowy Błękitni  mieli jeszcze 2 bardzo grozne sytuacje . W pierwszej z nich świetnie interweniował Cichy , który intuicyjnie obronił strzał Łączyńskiego po rzucie rożnym . W samej końcówce 1 polowy sytuacje sam na sam zmarnował Łukaszewski , który chcąc przelobować Cichego posłał piłkę nad poprzeczką .

MKS na druga połowę wyszedł zdecydowanie bardziej zmobilizowany . Można było to zauważyć w pierwszych 10 minutach , kiedy to on przeważał na placu gry . Niestety w 67 minucie druga bramkę dla gospodarzy zdobył ponownie Łukaszewski . Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry przez Gołębiewskiego , pewnie skierował piłkę głową przy słupku bezradnego Cichego . Błękitni po tym trafieniu zaczęli grac dużo lepiej niż na początku 2 części gry . Chwile pózniej MKS mógł zdobyć gola kontaktowego . Niestety  Pieńkos w sytuacji sam na sam uderzył  w boczna siatkę . Po krótkim czasie znów Błękitnych uratowało spojenie po strzale Opalacha . Przed końcem spotkania wyborną okazję dla Pasymian zmarnował jeszcze D.Kruczyk , który szarżą wdarł się w pole karne MKS-u i oddał strzał w długi róg bramki MKS-u . Zespół ze Szczytna przegrał bardzo ważne spotkanie , do tego sytuacja w tabeli sie komplikuję . Miejmy nadzieje że za tydzień wreszcie wygramy i zdobędziemy bardzo upragnione 3 punkty . Już w najbliższą środę o 17:00 zmierzymy się z OKS-em 1945 II Olsztyn .