Buttony

Aktualności

Sparingi

• autor: Zawodnik-17, 2010-02-21 16:50
W ostatnich tygodniach drużyna juniorów starszych wspólnie z seniorami rozegrali mecze sparingowe na swoim obiekcie przy Ostrołęckiej.

W sobotę, 6 lutego, MKS Szczytno podejmował  III ligową drużynę Motoru Lubawa. Wynik meczu był lekkim zaskoczeniem ponieważ skończyło się 3:3 (0:2). W tym meczu przez ok. 20 minut pierwszej połowy grali sami juniorzy starsi, w tym czasie goście strzelili 2 bramki. (dla seniorów wszystkie 3 bramki zdobył Kamil Dębek)

W niedzielę, 7 lutego do Szczytna przyjechała drużyna z ligi okręgowej MKS Jeziorany. W tym meczu wszyscy juniorzy starsi zagrali całą pierwszą połowę i wynik do przerwy był 0:0. Po przerwie seniorzy wzmocnieni kilkoma juniorami nie dali rady przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i przegrali 1:2. Jedyną bramkę w meczu zdobył junior Arkadiusz Wnuk.

W sobotę 13 lutego również w Szczytnie, juniorzy samodzielnie rozegrali sparing z B-klasową Wałpuszą 07 Jesionowiec, mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla gospodarzy. Bramki strzelali:
2-Konrad Rusiecki
2- Damian Roman
1-Maciej Nasiadka
1-Kamil Miłek
1-Bartosz Jeger

W następnym tygodniu (14 lutego) drużyna seniorów podejmowała A-klasowy zespół Zryw Jedwabno. Żadnej drużynie nie udało się zdobyć bramki i wynikiem 0:0 zakończył się ten mecz. W tym meczu wystąpili tylko trzej juniorzy: Bartosz Jeger, Jakub Opalach i Arkadiusz Wnuk, Maciek Nasiadka, Konrad Rusiecki, Konrad Krawiec.

21 lutego miał odbyć się kolejny mecz sparingowy, tym razem pomiędzy MKSem Szczytno, a Omulewem Wielbark, ale z powodu złego stanu boiska w Szczytnie, nie doszło do meczu.