Buttony

Aktualności

MKS Szczytno LIDEREM. Słupy pokonane.

• autor: Zawodnik-17, 2009-10-10 17:21
Zawodnicy MKSu Szczytno pokonała na wyjeździe drużynę Burza SRWSIO Słupy w stosunku 2:1 (2:1)
Bramki strzelali:

#Jakub Opalach
#Igor Kozian

Pierwsza połowa była dość wyrównana, obie drużyny próbowały strzelać bramki, ale więcej sytuacji mieli goście, swoich akcji nie wykorzystywali kolejno Wnuk i Woźniak. Obrona MKSu tego dnia była bardzo niedysponowana, mylili się dość często co próbowali wykorzystać piłkarze Burzy. Pierwsza bramka była padła po ok. 20 minutach, rzut wolny na wysokości 25 metrów, podanie do napastnika gospodarzy ten mija Pietrzaka i od słupka piłka wpada do bramki Dudźca. Obrona zupełnie zaspała. Po tym golu, trener Kacak dał wskazówki szczycieńskim defensorom i zaczęli już lepiej grać. Niedługo potem padła wyrównująca bramka, jej autorem był Opalach, strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza gospodarzy. Przed przerwą wynik jeszcze podwyższył Kozian. Po przerwie wynik meczu już się nie zmienił, ale mogło paść dużo bramek ale obu ekipom zabrakło sprytu snajperskiego. W tym meczu można wyróżnić powracającego po kontuzji Jegiera którego był to już drugi kawałek meczu, zagrał bardzo dobrze i mógł do tego jeszcze strzelić bramkę ale piła tylko musnęła poprzeczkę :).

Wynik dosłownie odzwierciedla poziom gry MKSu, powinno paść dużo bramek, ale widać braki kondycyjne u wielu zawodników. Trzeba nad tym popracować na treningach, żeby w następnym meczu być w 100% w formie.