MKS Szczytno - strona nieoficjalna

Szczycieński Klub STU (100)

• autor: Mks_szczytno, 2011-11-29 21:30

W dniu 25 listopada 2011 r. grupa sympatyków, działaczy, zawodników i  kibiców postanowiła powołać do życia wzorem innych klubów będących w nie najlepszej kondycji finansowej Szczycieński Klub STU (100).

Jak czytamy na stronie internetowej ASPR Zawadzkie: „Idea Klubu Stu wspierającego działalność klubów sportowych rozwinęła się na przełomie XIX i XX wieku. W 1899 r. założono FC Barcelona, wokół którego niezwykle szybko zaczęli gromadzić się sympatycy futbolu, chcący aktywnie wspierać zespół. We wrześniu bieżącego roku liczba członków FC Barcelona, czyli tak zwanych „socios” wynosiła 170 000 osób. Jak podają różne źródła, około 17% socios, to osoby spoza Hiszpanii. Dziś większą liczbą  członków od Barcelony może się pochwalić Benfica Lizbona. Trzecie miejsce pod tym względem zajmuje Manchester United, zrzeszający ok. 151 000 osób.

W Polsce najlepiej rozwinięty i najprężniej działający Klub Stu wspiera Cracovię. Mniejsze kluby powstawały również w Sosnowcu, Tychach, Kielcach, czy Czechowicach-Dziedzicach. Obecnie prawie każdy klub sportowy zakłada Klub Stu, bez względu na rodzaj uprawianego sportu. Prężnie działają takie organizacje w klubach piłki ręcznej VIVE Kielce, ChKS Łódź, czy w Nielbie Wągrowiec.”

Szczycieński Klub STU (100) powstał, tak jak inne tego rodzaju kluby, w celu skonsolidowania osób prywatnych i firm działających w naszym regionie, którym nie jest obojętny los MKS Szczytno, przede wszystkim zaś młodych ludzi uprawiających piłkę nożną. Priorytetem dla założycieli jest budowanie drużyny seniorów będącej w stanie rywalizować z najlepszymi oraz kształcenie grup młodzieżowych, zawodnicy których będą mogli rozwijać pozytywne cechy charakteru, doskonalić swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Członkowie elitarnego Szczycieńskiego Klubu STU (100) swymi dobrowolnymi składkami umożliwią powrót do tradycji, wydarzeń sportowych i emocji jakie towarzyszyły kibicom oraz sportowcom, gdy na stadionie przy ulicy Ostrołęckiej 4 zasiadał komplet publiczności podczas meczy „Gwardii” Szczytno.

Bliska współpraca członków Szczycieńskiego Klubu STU (100) ma pomóc w tworzeniu bezpieczeństwa finansowego celem umocnienia pozycji sekcji i jej dalszego rozwoju. Pozyskane środki zostaną przeznaczone wyłącznie na finansowanie bieżących potrzeb zawodników sekcji piłki nożnej. Ponieważ członkostwo w SKS (100) ma charakter dobrowolny, a głównym jego celem jest wsparcie sekcji piłki nożnej, podstawową zasadą uczestnictwa w klubie jest rzetelność, uczciwość, wzajemne zaufanie i zrozumienie wszystkich członków Szczycieńskiego Klubu Stu (100).

Wstępując do Szczycieńskiego Klubu STU (100) nie tylko stajecie się Państwo mecenasami piłki nożnej w Szczytnie, ale macie możliwość rozwoju własnych firm przez nawiązanie kontaktów handlowych i biznesowych z innymi członkami SKS (100), propagowania idei wychowania przez sport, poznawania nowych ludzi. Dajecie możliwość rozwoju młodym ludziom, dla których sport jest drogą do samorealizacji. Zainteresowani klubowicze mają też możliwość zaprezentowania i zareklamowania swoich firm podczas spotkań ligowych na stadionie oraz na stronie internetowej www.mksszczytno.futbolowo.pl.

Aby wstąpić do Szczycieńskiego Klubu STU (100) należy skontaktować się z rzecznikiem MKS „Szczytno” (tel. 602665856) lub prezesem klubu (tel. 600819846). Jednorazowa opłata za członkostwo w Szczycieńskim Klubie STU (100) wynosi minimum 100,00 zł i należy ją uiścić na specjalnie do tego przeznaczony rachunek w Banku Spółdzielczym w Szczytnie nr 03 8838 0005 2001 0005 4700 0001 lub za pokwitowaniem u prezesa Klubu.

Przywileje członkostwa w Szczycieńskim Klubie STU (100):

• Członkowie Szczycieńskiego Klubu STU (100) zostaną umieszczeni na liście klubowej, która będzie na bieżąco do wglądu zarówno w klubie, jak i na stronie internetowej Miejskiego Klubu Sportowego „Szczytno”.
  • Każdy członek Szczycieńskiego Klubu STU (100) jest uprawniony do noszenia znaczka klubowego, który zostanie dostarczony przez MKS „Szczytno”.
  • Każdy z członków Szczycieńskiego Klubu STU (100) otrzymuje Kartę członka Szczycieńskiego Klubu STU (100) poświadczającą przynależność.
  • Każdy członek Szczycieńskiego Klubu STU (100) ma prawo do bezpłatnego wstępu na mecze ligowe na podstawie wydanej na dany sezon rozgrywkowy karty wstępu.
  • Każdy członek Szczycieńskiego Klubu STU (100)  po sześciokrotnym uiszczeniu kwoty 100 złotych otrzyma koszulkę klubową z podpisami zawodników.
  • Każdy członek Szczycieńskiego Klubu STU (100), jeżeli wyrazi takie życzenie będzie otrzymywał pocztą mailową wszystkie aktualności klubowe oraz informacje o planowanych imprezach, meczach i sparingach.
  • Każdy członek Szczycieńskiego Klubu STU (100) raz w roku będzie otrzymywał drogą mailową informację o wykorzystaniu środków finansowych przekazanych na Szczycieński Klub STU (100).
  • Członkowie Szczycieńskiego Klubu STU (100) mają prawo do umieszczenia na swoich stronach internetowych reklamy lub informacji potwierdzających  fakt przynależności do Szczycieńskiego Klubu STU (100).

Szczegółowe informacje po przesłaniu pytania pod adresem e-mail: mksszczytno@wmzpn.pl

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najmłodsza drużyna MKS Szczytno - "Bambini"
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

MKS SZCZYTNOKS REDUTA BISZTYNEK
MKS SZCZYTNO 2:1 KS REDUTA BISZTYNEK
2013-06-30, 16:00:00
    relacja »

MKS MRĄGOWIA II MRĄGOWO 1:1 SKS POJEZIERZE PROSTKI
GLKS JURAND BARCIANY MKS RUCIANE - NIDA
UKS START KRUKLANKI 2:2 KS ŚNIARDWY ORZYSZ
KS MAZUR WYDMINY 0:1 KS OLIMPIA MIŁKI
GLKS SALĘT BOŻE
MKS SZCZYTNO 2:1 KS REDUTA BISZTYNEK

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

pon.

Miejski Klub Sportowy "Szczytno"

12-100 Szczytno

ul. Ostrołęcka 4